Reply on: jt #46305:
Áno , viem, že s Optimou sa dačo také riešilo. No ale žiaľ, dopadlo to, ako dopadlo. nieže by som sa ale zastával Optimy, ale ani sa im nedivím. načo financovať obratisko, keď im pred dvere ľudí môžu dodávať Abusy. Veď sama Optima prevádzkovala aj niekoľko Optím liniek, takže asi stratégiu mali naplánovanú tak, že zákazníkov si budú zvážať sami. Žiaľ, tá stratégia sa im neosvedčila asi. Ešte dodám, že do šace by bolo vhodné dotiahnuť električku, čím by sa zhustil interval na E trati a čiastočne by sa odstránil súbeh busov s elinami a tiež by nastalaaj lepšia dostupnosť k OC Optima ( busy smerom na Šacu pri optime nestoja, kdežto, Eliny by tam stáli).to all: čo by tak stálo nové obratisko kdesi pri Optime, komplet s napojením a umiestnením, ako sa to plánovalo?
TA