Reply on: jt #46187:
už len laický pohľad na koľajisko dával tušiť, že to od cintorína po VSS nie je až také zlé ako na zvyšnom úseku Južnej triedy. Samozrejme, ten zvyšný úsek bol doslova katastrofálny, takže " až také zlé " ani zďaleka neznamená, že je ( bolo ) to dobré. Šťastným krokom bol teda postup zo severu na juh a nie z juhu na sever, keďže sa rekonštrukcia zastavila.
Isidor
Okrem toho na jeseň 2004 a jar 2005 bolo inštalované naše obľúbené modré predstavenstvo + poJaššený GR.