Reply on: jt #46069:
asi si USS zakryje ostrovček ľavej koľaje. V týchto končinách však prístrešok dlho nový neostane. Raz-dva bude posprejovaný, a to bude ešte ten lepší prípad.

je to len na úseku do Barce či v celom meste?
Nodes