Reply on: kacka #45996:
Po týchto budú jazdiť električky, ale mohli by aj vlaky. Ak sa rekonštrukcia bude robiť tak, aby bola kompatibilná so systémom KORID (plánovaná intergácia prímestskej a mestskej koľajovej dopravy), tak po trati by mala bez problémov prejsť aj regiotram - električka, ktorá môže jazdiť aj na železnici, aj po mestských dráhach.
VLI
"Nešťastie údajne zapríčinil jeden z vodičov, ktorý priznal, že za jazdy písal SMS správu na svojom mobilnom telefóne"
... asi to bola dôležitá SMS... ?