Inak včera osm si chcel kupiť listok v tom džade na Kalinovskej, svietil normalne na zeleno a zdalo sa, že ide. Navolil som si listok a keď som chcle zaplatiť tak vždy mi mince vratilo. Vhodil som tam 5x 2 eur, 5 centovky, 2é centovky a nič nezobralo. Ma pravo isť bez listka? Ja nebudme kupovať listok za 1 euro u vodiča pretože im nefunguje automat ? ?
eMareq
Včera na L5 jazdil budarek połsky 12 metrowy 5102, študenti iste ovplývali radosťou. Predtým navyknutí na KT8 a včera toto. ?