Reply on: Sarko #45798:
veľa tým nezíska, lebo čo som si všimol, tak každý cca 10. návštevník sa volal Novák. Aká to náhoda...A aj tak sa všetci nezapisovali. Tí, ktorí " išli s niekym ", boli dopísaní len ako + daný počet osôb k menu.
Nastastie uz mladsie rocniky nezaziju "dobrodruzstva" ako tie starsie rocniky, ktore za mlada museli utekat pred lietajucimi cadicovymi kockami alebo bojovat s mavajucou pistolou pred ksichtom od citiac sa napadnuteho opiteho straznika...
LUKYmhd
Aj ja sa chcem podakovat DPMK za to ze usporiadal takuto peknu akciu. Pofotil som si vozy a stravil som tam pekný den.
Dakujem. ? ? ? ?