Reply on: TA #44890:
Ktože to má záhradku v Šebastovciach?Nechápem tiež prečo ich dávajú na L15, jazdia tam len budáre, tak načo jeden, možno dva kĺbové? 19 detto. Síce občas sa tam objaví Ikarus 435, ale aj tak ich tam dávať nemuseli. Prekvapuje ma, že ani jeden nebude na L71...
Mali ich dať na dve linky a nie takto porozhadzovať. Tak, ako máme "solarisové" linky, mali byť aj linky, kde by jazdili Citelisy (doplnené B941), napríklad 10, 18.
Isidor
Podľa námestníka košického primátora Mareka Vargovčáka mesto chce napriek hospodárskej a finančnej kríze v obnove pokračovať. "Kríza, ktorá doľahla aj na mesto Košice, určite ovplyvní aj túto sféru, ale ja verím, že predajcovia budú ústretovejší, čo sa týka ceny. ? ? Nebol by som rád, ak by sa oddialil nákup ďalších autobusov, pretože ten vozový park je skutočne zastaraný", dodal.
http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=6052