No tak to môžu začať s rekonštrukciami tratí, busy by namiesto električiek jazdili pomerne dlho vzhľadom na stav, v akom trate sú, takže by sa naslintali že až.
A taká GO električky je v našom kultúrnom meste predsa udalosť. To sa nevidí tak často ako nowe samojazdy gazowe.
eMareq
http://www.imagebam.com/image/d0eccb31061295
http://www.imagebam.com/image/ac75a331061297
http://www.imagebam.com/image/53705c31061298
http://www.imagebam.com/image/c0efb031061299
http://www.imagebam.com/image/61cd2131061302
http://www.imagebam.com/image/2a199831061303
http://www.imagebam.com/image/8be33b31061304