Reply on: jt #44741:
ale uz mi je z toho smiesno, tolko sa tu rozprava o koride, kids, ids.. kolajnice kade-tade maju ist a co ja viem co este a skutek utek, ani existujuce trate sa neopravia a nakoniec tu ostaneme s vidlackymi linkami typu eurobus.
jt
"Súčasťou projektu IDS je okrem iného výstavba dopravného terminálu so zastávkou Košice – Sever, z ktorého povedie nová električková trať cez Námestie maratónu mieru (NMM) po Moyzesovej ulici až na Staničné námestie s napojením na železničnú trať - úsek od NMM po železničnú stanicu prejde zásadnou obnovou." (http://www.sme.sk/c/4366045/kosice-zacinaju-s-prieskumom-k-integrovanemu-dopravnemu-systemu.html)
Píše sa tu o novej trati, tak to by aj sedelo.