Neviem, či to tu niekto už písal (2,5 dňa som bol ďáááleko od PC):
Od piatka (20.3.2009) sa písmo Verdana používa na čísla liniek už aj na BUSE... ?
Páči sa mi to - už len tie ciele na EM-TESTe, i BUSE "zverdanizovať" treba... ?
?
Od piatka (20.3.2009) sa písmo Verdana používa na čísla liniek už aj na BUSE... ?
Páči sa mi to - už len tie ciele na EM-TESTe, i BUSE "zverdanizovať" treba... ?
?
TA
Nebude to tým, že je tam kdesi poznámka, že 3 z nich jazdia len v sobotu a 3 len v nedeľu