Reply on: Axel #44380:
tak večer áno, nájdeš aj iné, ale L 13 a L 52L sú prázdne po celé dni počas víkendov. Nehovoriac o tom, že neraz som už videl ísť úplne prázdny spoj aj počas pracovného dňa, čo stojí za zamyslenie, na čo je dobrá taká linka ( a nebolo to skoro ráno ani neskoro večer ).
tbus
Re #44369 eMareq: (dokoncenie podla katastrofickeho scenara)...a od buduceho tyzdna sa zrazu zjaví posilova X3 z Jazera na NO. Samozrejme autobusova ?