Reply on: pedro77 #44140:
V princípe súhlasím. Len teraz vznikla totálne nespravodlivá tarifa.Keď idem z Lingova na NO (L20), musím zaplatiť VIAC ako ten, čo ide z Lingova do USS...
Iný príklad. Idem z Cottbuskej na NO. Trolejbusom za 0,55 € (6 zastávok), ale 50-kou za 0,40 € (4 zastávky). Rýchlejšie za lacnejšie!
Neuveriteľná zvrhlosť. Ešte stále si hore nevšimli, že tú 4- zastávkovú idiotinu treba nahradiť 10-minútovkou?
Dispecer
Re #44147 Nikoliatko: Pozri, nikdy nič nie je ideálne. ? Ale keby sa do tvorby linkového vedenia nemiešala politika, tak by to mohlo byť o dosť lepšie... ? A máš pravdu, niektoré linky (22, 30, či 32, ktorá našťastie nejazdí) sú až príliš "efektívne. ? Pritom tieto autobusy by sa dali využiť oveľa lepšie... ?