Zelené vlny nie sú preladené
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=20.2.2009/97556K
"Presný termín, kedy sa úpravy urobia, ani koľko to bude stáť, nie je rozhodnuté. Dátum, od ktorého by malo všetko fungovať tak, ako má, nikto nestanovil."
Asi v budúcom volebnom období, keď súčasná firma starajúca sa o CSSky (rozumej vymieňa žiarovky) nedostane zákazku.
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=20.2.2009/97556K
"Presný termín, kedy sa úpravy urobia, ani koľko to bude stáť, nie je rozhodnuté. Dátum, od ktorého by malo všetko fungovať tak, ako má, nikto nestanovil."
Asi v budúcom volebnom období, keď súčasná firma starajúca sa o CSSky (rozumej vymieňa žiarovky) nedostane zákazku.
PTI
Zastávka pri Auparku bude fungovať úplne logicky a bez akýchkoľvek problémov. Prvá električka zastaví až pri druhom označníku - bližšie k stanici. V prípade že za ňou príde hneď druhá, zastaví pri prvom označníku, takže sa nenalepí na tú prvú súpravu ako je to bežné napr. na SNP-čke, ale medzi obidvomi električkami ostane tá 6-7 metrová medzera na prechádzanie chodcov. Cestovné poriadky budú na obidvoch, ale na tom prvom bude oznam, že električky zastavujú a odchádzajú z nástupišťa vpredu. Tak či tak všetci odídu už tou prvou električkou, do tej druhej nastúpi pár ĺudí, a tí určite budú vedieť, že tak či tak tá električka ide na želstanicu.