Reply on: Dopravák #4256:
Siet MHD mam pomerne slusne nastudovanu, pretoze ju dennodenne vyuzivam pomaly 30 rokov a bohuzial nevlastnim tu vymozenost, ktora sa nazyva auto. A spomienky su bohate, napr. na Jazere koncila L12, L24 a skoro vsetky expresne linky. Niekto sa tu pytal aj na L10. Viem, ze ta chodila dost dlho okolo malej stanice.Akurat ma prekvapilo, ze v Kosiciach mame az 3 "Slovenske" ulice.

? (I keď takú L18 som vždy chcel predĺžiť, ale inak.)
Vladimír
Záverečné vety: Netvrdím, že autobus tadiaľ neprejde. Možno prejde. Ale ak aj prejde, bude mať problémy. Ak musí mať problémy, tak sa to dá ospravedlniť tým, že iný spôsob nie je (napr. trasa na Surdok v Prešove). Ale v prípade NO sú aj iné riešenia, a to riešenia, ktoré nevystavia vodiča rizikovým situáciám na úseku Hlavná - Rooseveltova. Bodka.