Reply on: SHORTY #4209:
Miešaš dohromady dve veci. Argumentáciu, prečo sa z objektívnych dopraváckych dovodov nemože v doplnkovom predaji predávať viac ako jeden druh CL, aj to podľa možnosti s aspoň 100% priřážkou a nespokojnosť s vašim zamestnávateľom. Opakujem ešte raz, na riešenie konfliktov s vašim zamestnávateľom máte odbory, nemáte právo brať si za rukojemníkov cestujúcich.Áno, robím pre svojho zamestnávateľa často a veľa zadarmo, lebo viem, že v dlhodobom horizonte sa mi to vyplatí. Ak by som so svojím zamestnávateľom nebol spokojný, tak tam nebudem. Košice predsa nie sú nejakým miestom 50% nezamestnanosti.
Sarko
Palmovka - najvzdialenejšie stanovištia sú dostupné do 100m a bez prekážok (pešia zóna);
Hradčanská - najvzdialenejšie stanovištia sú od seba 100m, bezkolízny prestup podchodmi;
Anděl/Na Knížecí - toto sú v podstate 2 prestupné uzly (2 samostatne označené zastávky) a obopnutie pešími úsekmi ulíc Plzeňská, Nádražní, Ostrovského a Stroupežnického umožňuje bezkolízny prestup do 200m (prestup z/na metro na Ostrovského a Nádražní);
Nám. osloboditeľov - najbližšie stanovištia sú vzdialené 100m a najvzdialenejšie 500m, 2 nechránené prechody pre chodcov, 3 prechody so semaforom a absencia akéhokoľvek podchodu
Inak električkové stanovištia sú všetky za križovatkou, čo by som už inak nemenil (za predpokladu, že by sa nerealizoval sci-fi variant