Reply on: Dopravák #4184:
Ja som jednoducho reagoval na Tvoju vetu, citujem: "DP je akciová spoločnosť a keď si ustanovil, že lístky v doplnkovom predaji budú (s prirážkou) stáť 14 sk (neviem prečo nie buď 15 alebo 20sk) tak aj budú stáť a my cestujúci sa môžme na hlavu postaviť, aj tak s tým nič neurobíme...", ktorá sa skrátka nezakladá na pravde. Bodka.

Sarko
Priestor tam síce zostal, ale bol tam plánovaný samostatný odbočovací pruh, ktorý sa zrejme nerealizoval zrejme kvôli nedostatku financií. Pamätám si, keď tam osadili len nový semafor pre chodcov, ktorý neskôr zlikvidovali a dali tam ten veľký s výložníkom. Ten je od miesta, kde stál semafor pre chodcov aj posunutý o 1 m smerom od trate. Súčasný ostrovček nie je užší, je to len optický klam. Medzi obrubníkom cesty a obrubníkom pôvodnčho ostrovčeka bol ešte vyasfaltovaný pás, ktorý bol nižšie ako ostrovček, ale vyššie ako cesta.