Reply on: Nodes #4003:
Nechapem, co chcu zas na rychlodrahe rekonstruovat. Ved sa kazdu chvilu opravuje, castejsie ako mestske trate.A pritom tam staci tak malo-prehnat podbijacku.
Názov "Požiarnická" však vychádza zo staršieho dobovejšieho názvu "požiarna zbrojnica".
. Otázna je Požiarnícka. Teda, to si neviem naživo ani len predstaviť!
Sarko
Nuž železničný vagón typu "Z" by som za električku nepovažoval.