Reply on: t.p #39074:
ja si tiez myslim ze dostavat elektrickovu trat po sacu a tym padom by nemuseli do sace chodit autobusy ? ? ? ? ? ?
? ? ....si normalny???....a Furca by nacisto by bola od sveta odrezana....uz ani na Palackeho by sa nedalo ist.... ? ?
...s tymto suhlasim
Peter55
Z tojho prispevku 39056 som myslel, že si z Krasnej lebo tak si to napisala tak sorry. 52ku urobiť po stanicu a hotovo.