Reply on: LeLe #38944:
Prečo stále vychádzame z predpokladu, že sa budú musieť škrtať spoje? Len dovtedy sa budú šrktať, kým budú vo vedení takí múdri ako dnes. Namiesto toho, aby riešili akútny problém - doprava ako základný prepoklad fungovania normálneho života v meste, oni sa na konferencii zaoberajú významom regionálnej samosprávy!!! Veruže by som im na túto tému mal čo povedať!http://www.kosice.sk/article.asp?id=4248
LeLe
Ale aj tak bude nespokojná aj s väčšinou starostov a občanov, lebo sa busú musieť škrtať spoje. Ale ťažko niekomu vysvetliť niečo čo nie že nemôže, ale hlavne nechce pochopiť.