jo este k mojmu predoslemu prispevku, si vsimnite pocet policajnych aut aj v ratane havarovaneho:D plus este jedno nalavo sa mi nevoslo do zaberu. cim viac hlav tym viac rozumu?
massive brainstorming:D hell yeah
massive brainstorming:D hell yeah
toto by som nazval presne casovanie
absik
http://www.sme.sk/c/4122944/v-milane-sa-zrazili-dve-elektricky-zranilo-sa-25-ludi.html