Reply on: Irisb #37770:
L32 je Filipkov vymysel. L15 ku Carrefouru vymysel furcianskej starostky. Zaradenie kratkych alebo dlhych nezavisi odo mna a nedostatok vodicov tiez. Ale to ani od noveho LV.
Fakt si mi zdvihol naladu "NIč poriadne neviedia, nikdy ani v buse neboli, ale písať intervaly a úžasné žvásty ako skvalitňujú MHD....to vedia.. " Odvazne tvrdenia, vzhladom na to ze ma osobe nepoznas. Este stastie ze ja nie som tak odvazny ? A len pre tvoju informaciu MHD denne pouzivam.
TA
inak, všimol som si, že od spustenia nového LV spoje chodia presnejšie, resp. často aj s predstihom. Možno je to len náhoda, že som natrafil často na takú situáciu, ale môže to mať aj súvis so zastávkami na znamenie alebo s tým, že vodiči aj u ostatných zastávok nezastavujú, ak nemusia.