Reply on: TA #37125:
ta vzdialneost je otazkou pridania 2-3 min k jazdnej dobe, to je nic.....spojenie s optimou by bolo urcite velmi vitane medzi cestujucimi uz tak do***abranej furce.....
ale secovska davnejsie tiez nebola bohvvieco, v slabej prevadzke tam ak si dobre pamatam isli L15,18,20 dost za sebou a potom 20min. fuga
LeLe
Neviem či ide v tomto prípade o ústretový krok voči cestujúcim, ale ak áno dúfajme že ide o začiatok služieb cestujúcim a nebude to aj koniec.
Bolo by možno ešte dobré doplniť do CP linky 10, že v úseku L VIII a OC Optima ide o bezplatnú prepravu.