Reply on: 5 #37049:
moje dnesne cestovanie:7:42 som odstavil voz na VA USS, 7:43 sla R7. Vystupil som na Spoloc. pavilone, okamzite sla L6 smer ZS. Vystupil som na NO, okamzite sla L20 smer KNV, co mne sice velmi nevyho, ale nastupil som s tym, ze vystupim na Lingove a odtial pojdem na trolej. Na moje velke prekvapenie (som fakt nevedel) zastavila na zastavke MiU. Odtial mi okamzite sla L27 smer THC, vystup na zastavke Pol. vychod. Doma som bol cca 8:25. Takze vsetko sa da, treba si najst system, tu-tam poprestupovat a nie len pindat na vsetko ?
baj
2. pozn.: Ráno Šaca - Nad jazerom pracovné dni- nie všetci pracujeme v "AMERICE" ( uss) a obyčajny robotník začína už 06.00 hod a tak neviem čo ktomu dodaťa dochádzkovy systém je elektronicky - takže ak meškaš cca 5 min dorábaš spravidla v sobotu hodinu