Reply on: 5 #36997:
Zajtra bude riadne zaradený do premávky! ?V roku 2002 takto použili jeden bratislavský ik280 #1909 mladí ľavičiari zo SDA (nepomohlo im to ?).
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=883&idg=1&gi=0&gn=20&gs=e&gsd=&ghe=1909&ghg=1
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=882&idg=1&gi=0&gn=20&gs=e&gsd=&ghe=1909&ghg=1
fotky najdete vecer na ČNDS .. ta kukajce potom ?
Isidor
ale je tam (ako inak) bordel:
- R2 nechodí z USS o 22:30, ale 22:29
- "Na linke č. 30 sa pridáva spoj (...) aj v nedeľu." - a v sobotu nie?
- "Na linke č. 29 bude spoj odchádzajúci zo Staničného námestia o 22,56 hod zachádzať aj na Podhradovú" - čiže len cez víkend? Bo cez týždeň chodí posledný spoj o 22:58 (aspoň podľa tunajších CP)
- 20L - zas sa nepíše, či cez týždeň, víkend alebo kedy.
Vrrr ?