Reply on: eMareq #36754:
Koho som o čo ukrátil? Za predpokladu, že by všetky spoje L22 šli cez Džungľu (trasa Baňa Bankov - NMM - Mier - Džungľa - THCobec - THCsídl.), Džungľa by NIČ nestratila. Tým pádom už L25 na THC netreba, ale zachová sa len v trase Poľov-Optima, a v špičke Poľov-NO.
Aké vyhadzovanie km von oknom zachádzkou, keď som celkovo UŠETRIL a pritom som nikomu z nosa neodhryzol.
Moja otázka potom znie, načo chodí 23-ka na Slovenskú s takým intervalom ako dnes? To neodrádza? V čom je to iné?

eMareq
Možnosti cestovania z Džungle na stanicu sú:
1. linkou 10 alebo 27 zo zastávky Pod Furčou
2. linkou 22 a potom prestup na:
a. zastávke HM TESCO na linku 27
b. zastávke Tomášikova, Národné námestie (naspäť aj na Mlynskej bašte) na linky 16 a 29.
Spôsob ako cestovať sa vždy nejaký nájde. ?