Reply on: tiffden #36494:
Nie je mozne brat na vedomie to, ci vodici nie su, alebo su... Treba LV urobit tak, akoby vodici boli. Mozno bolo trosku neuvazene akurat to, ze to LV spustili v case, ked to kulminuje. Bohuzial, tlacia ich do toho z mesta atd.. Ozaj, odkial sa pozname, ze vies moje meno ? ?
M1rcO_o
no ak vieš o ktorom hovoríš tak poriadku. Vôbec som tým celým nenarážal na dopravnú situáciu na Opátskom. Len som nevedel pochopiť prečo by mali byť na THC taký istý počet liniek ako na opátskom. To je celé.