Obmedzenia v doprave (16.04.2004)
Od zajtra dochádza v mestskej hromadnej doprave k obmedzeniam na električkovej linke R7 a autobusovej linke číslo 26. Cez pracovné dni sa na linke R7 ruší prevádzka cca od 17. hodiny. Posledné spoje odchádzajú od amfiteátra o 15.03 hod. a zo vstupného areálu železiarní o 16.43 hod. Cez voľné dni nebude premávať táto električka vôbec.Na autobusovej linke č. 26 dochádza cez pracovné dni cca od 19. hodiny k obmedzeniu intervalu z 30 na 60 minút, okrem dovozu a odvozu cestujúcich zo a do zmien v železiarňach. Rovnako v hodinovom intervale bude jazdiť autobus aj vo voľných dňoch. Časy pre zamestnancov USSK sa nemenia.
zdroj: Košický večer http://www.kosickyvecer.sk/index.php?command=viewarticle&id=23482
Od zajtra dochádza v mestskej hromadnej doprave k obmedzeniam na električkovej linke R7 a autobusovej linke číslo 26. Cez pracovné dni sa na linke R7 ruší prevádzka cca od 17. hodiny. Posledné spoje odchádzajú od amfiteátra o 15.03 hod. a zo vstupného areálu železiarní o 16.43 hod. Cez voľné dni nebude premávať táto električka vôbec.Na autobusovej linke č. 26 dochádza cez pracovné dni cca od 19. hodiny k obmedzeniu intervalu z 30 na 60 minút, okrem dovozu a odvozu cestujúcich zo a do zmien v železiarňach. Rovnako v hodinovom intervale bude jazdiť autobus aj vo voľných dňoch. Časy pre zamestnancov USSK sa nemenia.
zdroj: Košický večer http://www.kosickyvecer.sk/index.php?command=viewarticle&id=23482
KVKV
L5 mi prisla dost vytazena/vsetci sedeli,niekolko miest volnych/, pocas vsetkych dni, az ma to prekvapilo, ze si ludia na linku zvykli ,,
nie som zastancom nazoru ,ze linka je vytazena , ked je obsadeny voz na 150percent.
Posledne UPLNE spoje by mali odchadzat z konecnych po 24:00, tak to byva obvykle inde.
A nikde nejazdia v tzv "polonocnej prevadzke " plne vozy.
PRECO KOSICKE ELEKTRICKY ODCHADZAJUCE Z "NJ" DO VOZOVNE NEBERU LUDI ?