Reply on: absik #36052:
je mi jasne, ze budem musiet prestupit, lebo inac sa to nebude dat ... ale taka kratka cesta busom mi nedava velku logiku, akoze pre koho je to robene? a ked uz vystupim na NO, tak musim cakat viac ako 5min. na pripoj!!! co nezodpoveda tvrdeniam DPMK ...
.. trolejbusy su ok, az by boli vodici, tak tie intervaly su ok
LeLe
Predpokladám že by povedali že si môžem prísť pre papier že autobus vynechal. ?