Reply on: LeLe #35906:
Nie je. To že niektorí vodiči zachádzali na stanicu je ich problém. Cez stanicu sa zachádza večer celý týždeň a v SO a NE 3 spoje ráno.
jj zupkova dam staci dopisa víla a mas to all inclusive zastavka.
nevim co ten most tam este ma spolocne s cottbuskou...badass!:D
?
Isidor
btw kto ma to nie-tak-dávno presviedčal na SSC-fóre, že s električkami a tlačidlami na znamenie nie je problém?! ? ?