Reply on: Vladimír #3561:
Ešte jeden príklad. Relatívne nedávno bola plánovaná výstavba električky v omnoho menšom a "vidieckejšom" meste, v Chomutove. S výstavbou sa začalo a až behom nej bol projekt zmenený na trolejbus, len preto, že neboli peniaze. Na vozovni a traťových stavbách je jasne viditelné, že boli stavané pre električku.
A ešte jeden. Ústí n.L. je mesto ako Prešov, električku tam zrušili v 70tych rokoch, pomerne rozsiahly systém. Dodnes tam nie je rovnocenná náhrada ani po zavedení trolejbusov.

SHORTY
Vie ešte niekto o nejakých "zbytkoch" tratí, ktoré už nie je vidno ale je tam aspoň "náznak"? Ozaj zvyšok na Stroj.ul. sú ak som dobre videl koľajnice s primontovaným žliabkom,nie je to žliab.koľajnica vcelku.
Videl som foto trate na Komenského ulici,keď trate viedli po okraji cesty ale neviem kde.Vie niekto o takej foto niečo?
DOPYT: Košickí cestujúci sú tak sprostí,že to až bolí "jakí blbí lidi tady žijí". Len raz som vyskúšal otvárať dvere na dopyt a keby hlúposť kvitla...... Jeden!!!! prišiel na to,otvorili sa posl.dvere a nástup a výstup bol cez 1dvere-posledné. A keď im je v zime zima,tak si za to môžu sami!!!!!!