Furcan:Ten vozik je zvaraci agregat znamy pod nazvom Triodyn.Trolejbusy su u fy.Elektroline za ucelom dalsieho predaja a nie nejakeho saskovania po Prahe.Vonku boli asi 2x na ziadost fandov MHD a vdaka tomu,ze sef firmy ing.Zrzavy je tiez fandom.Suvislost s 80 m symbolickej trate vo voz.Stresovice to nema ziadnu.

Furčan
14tr. chodia pomocou podobních vozikov 2x vätšych ako maju v Hradci, ibaže tieto su napojene priamo na zberače. Malo kedy vychadzaju von ale že vraj chodia.
Trolejbusova trať je v múzeu vo vozovni Střešovice.
?