Reply on: COMFORT #30143:
Tu som dal vsetky fotky tykajuce sa MHD v KE, ktore som mal PC. Je ich tam asi 340. Tak ked bude mat niekto chut a cas, nech sa na nich pozrie, ci by sa tu niektore z nich nedali pouzit. (Na viacerych je sice napisane, z akej stranky su...)
http://leteckaposta.cz/870641476
eMareq
Re #30134 Papyr: Samozrejme z každej zastávky, aby bola maximálna spokojnosť. Ale nie raz za hodinu, ale za dve. Každú párnu hodinu do jednej a každú nepárnu do druhej.