A ešte raz: Ožrani ležiaci na ceste by si mali dávať pozor na nepozorných vodičov... ?
http://www.bleskovky.sk/cl/10/201864/Autobus-presiel-na-ceste-leziaceho-muza
http://www.bleskovky.sk/cl/10/201864/Autobus-presiel-na-ceste-leziaceho-muza
sc_ke_sk
veteran, ako to vyzera s tou mapou KE z r.1925? Podarilo sa ju nafotit??? Viem, ze to chvilku trva, aj s tou mojou zo '65 som sa musel chvilku pohrat. Velmi by ma zaujimalo, ako to vtedy vyzeralo. Skoda, ze ta z 1912, ktora je na kosice.wz.cz, je v takej slabej kvalite.