Reply on: sc_ke_sk #29969:
Ta je krasna! Normalne ma uchvatila! Pozrite, ake vtedy Kosice boli male, ale aku obrovsku siet elektriciek mali! Elektricka pokryvala celucke mesto, aj centrum aj okraje, bola skutocne nosnou kostrou! Obdiv a respekt starym Kosiciam.
Papyr
Inak k tej stanici: Cenu za jej zatrolejovanie odhadujem tak na 10-15 milionov (podla toho, ci sa budu alebo nebudu davat nove stlpy). Kvoli tomu sa ma cakat do svateho Dindy, ked sa dane namestie bude rekonstruovat? No dobre, aj to je obhajitelne. Ja si ale musim trosku do vedenia (nie toho trolejoveho) rypnut:
O kolkoze to zaluje OutClaim DPMK? O 45 milionov? Hm, tak za tie prachy sa ten predstanicny priestor mohol zatrolejovat TRIKRAT a este by zvysilo...