Reply on: dragula #29850:
mno, mám pocit že by to malo oveľa menší efekt, predsa len klasické plagáty v rovine kolmej na smer trate/cesty si všimne zaručene každý čakajúci (pri príchode na zast.) a tiež ľudia v autách, prípadne autobusoch/električkách, kdežto na zadnej strane (tzn. rovnobežne s cestou) jedine chodci prechádzajúci po chodníku týmto smerom, aj to sa musia špeciálne zadívať
ale tak to si musí spočítať firma (JCD), či je to pre nich atraktívne umiestnenie.btw: kde je fotený posledný záber z dnešného balkánskeho updatu?
5
1. Už nie je? Ale v pôvodnom návrhu bola. ? Ono ťažko sa teraz diskutuje, keď každý deň je nová verzia. Ako som správne pochopil, v KE budeme mať prestupnú tarifu, prestupné LV, bez prestupných uzlov, len zopár prestupných zastávok, kde to náhodou vyšlo. ? Potom ale nehovorme ľuďom, že prestupné LV je založené na uzloch, keď tu žiadne nebudú.
2. Otázku A prečo? ani nedávam, lebo všetci vieme a aj tak nám to nikto otvorene nepovie. Ťažko sa bojuje proti vlastnému zriaďovateľovi... Výhovorky mesta by ma aj tak veľmi zaujímali, keďže tu hlavný problém nemôže byť v peniazoch.
3. Starosta Mutafov pred časom hovoril už ako o hotovej veci, boli články v novinách a zase nič. Mesto zamietlo... Prečo zrazu mesto, keď to chcela robiť mestská časť?...
Mám z toho celého dojem, že to nové LV sa po zapracovaní všetkých pripomienok ani veľmi nebude líšiť od toho dnešného...