Reply on: grofmathias #29725:
uz sme riadne OT, ale dik za tip na turu, tato kombinacia mi nenapadla a takto som to este nesiel, je to celkom prijemnych 21km s dobrym vlakovym spojenim.
.

Je to problém s tou dlažbou, to je jasné.
grofmathias
Veru veru, kúpele a okolie gejzíra v Herľanoch chátrajú pekných pár rokov. Takisto aj Dubnícke opálové bane sú európskou raritou. Jazero Malá Izra je takisto najvyššie položeným lužným lesom v strednej Európe. Morénové pleso Morské oko je taktiež raritným zjavom v strednej Európe. Silická ľadnica je najjužnejšie položenou ľadovou jaskyňou v strednej Európe.
Tých prvenstiev je viacero, málokto o nich vie, pretože sa na to kašle, sú uvedené len v publikáciách o rekordoch SR.