Reply on: dragula #29664:
presne....nestalo sa to raz, ale ako vidím, viackrát a viacerým.
Re #29661 franko5240:
ok, v pohode, mne nerobí problém stlačiť tlačidlo, ale prečo sa nepíše o postupnom vybavovaní vozidiel týmto systémom (resp. tých vozidiel, ktoré dopytové otváranie dverí podporujú)
Re #29653 KVKV:
Košickou MHD cestujem pravidelne, takmer s dennou intenzitou. S podobnými situáciami sa stretávam dosť často. No je pravda, málokedy presiahnem tarifné pásmo T1. Ale nie je sranda, ak ti zariadenie odčíta 19 Sk a ideš iba 4 zastávky, pričom ti tých 8 Sk nevráti. To už človeka zamrzí.
nebrechal by som keby si bol 10 rokov zo školy...? ? 
KVKV
Emtest a tarifné pásma.
Ty asi neužívaš denne košickú mhd.
Tieto javy s emtestom sú bežné, často videné, aj mnou pri poslednej návšteve Košíc.
DPMK v takých prípadoch používa rokmi prepracovanú a zdokonalenú metódu:
AK VZNIKNE KRITIKA NEJAKÉHO NEDOSTATKU , JE TREBA VYDRŽAŤ URČITÚ DOBU, IGNOROVAŤ TO, A KRITIKA POSTUPNE SLABNE AŽ ÚPLNE PRESTANE. Ludia si zvyknú. Funguje to!
A teda nasledovne, ak nie je kritika, znamená to, že ludia sú spokojní a už nie je čo riešiť.
Moj zážitok bol ten, že v cca 19:30 bol na zariadení i na displeji u vodiča čas 00:26. Viem si predstaviť čo nastane ak niekto s takto označeným lístkom prestúpi a stretne milého revízora. ...
A vodičovi je to jednóóó...
K dopytu:
Niektorí vodiči si vytvorili svoje vlastné pravidlá. Pokial cestujúci stlačí tlačítko za jazdy, tak to „vyresetujú“. Musí znovu až v zastávke, ked voz stojí. Bolo to na voze T6, klasika.
Neviem ako je to možné, ako to „technická inteligancia dpmk“ riešila, lebo správne by sa signál dopytu nemal dať za jazdy zrušiť. Riešil som kedysi tieto veci pre viac českých miest aj pre Blavu, tam to šlo zrušiť jedine otvorením dverí.