Reply on: J #2642:
Co sa tyka rekonstrukcii v centre, ked sa nieco enzmenilo, tak v lete by sa malo kompletne rekonstruovat Namestie oslobditelov, vratane inzinierskych sieti. Takze budu aj nove kolajnice. Planovany Aupark v tesnej blizkosti ma vylucit automobilovu dopravu a ma sa tam zriadit pesia zona so zachovanim el. dopravy. Kolajnice v tomto useku su ulozene v BKV paneloch. Neviem, do akej miery su vhodne pre ucely pesej zony. V centre si opravu vyzaduje aj usek od krizovatky Cs. armady - Zimna po amfiteater.Takze je dost co opravovat ci rekonstruovat. A to nehovorim o dokonceni Juznej triedy.

Čo bude zajtra?
eMareq
Madridska
Nadchod
MU (pripoj na L54), ktora by tu koncila
Berlinska
Hanojska
Belehradska
Sofijska
Letecka akademia
Termostav
Palackeho
Jakabov palac
Mlynska Basta
OD Mier
HM Tesco (vysvetlim preco)
Kalinovska
Fabryho
Poliklinika
Exnarova
- alebo -
potiahnut az na Lingov
Ked som sa tak zamyslal, tak chyba priame prepojenie tychto dvoch sidlisk, ak si odmyslim nocnu 101tku. Ostatne ine maju medzi sebou prepojenia. No a teraz k tej zastavke HM Tesco. Preto je zvolena, lebo na tejto zastavke je vzdy velka kumulacia ludi, ktori sem chodia hlavne nakupovat a to nielen z Tahanoviec, Dargovskych hrdinov, ale aj z inych casti mesta. Takze podla mojej mienky, by im mohol prist ten spoj vhod (najma pre obyvatelov D.H. a Tahanoviec) a jednak sa jedna o poslednu zastavku (ja ju nazyvam razcestim). Interval by mohol zostat taky isty ako je teraz (nezamyslal som sa nad nim, hlavne mi slo o trasu linky).