Reply on: 384 #22249:
To maš svätu pravdu lenže v DPMK sa to nedočkaš oni radšej zrušia ED, TD vyradia všetke busy nakupia budare polske a premenuju podnik na SPMK d.s.=Solarisovsky Podnik Mesta Košice debilna spoločnost ? ? ?
http://www.mestskadoprava.net/galeria/picture.php?cat=search&image_id=9422&search=date_creation:2006.03.21;cat:5
Dopravák
Ale ako vidíš, hneď vedia obrátiť tému... Nedá sa, je to ďaleko a podobné "žvásty"... Ich záujma, kto má krajšie fotky a kto čo robí a kto sa s kým kamaráti a len navzájom sa osočovať...
Nechápem Shortyho, písal niečo, že nemá fotky. Zaujmavé, že každí z fotografov má kopec, ba až tisícky fotiek vo svojom compíku a aj z netradičných miest...
?