Reply on: S499.1023 #2163:
Ako žeby tam jazdila 212ka? To by nebolo zlé? No asi by bolo treba aj nové vozy, bo už teraz je nedostatok vo výprave a často je na 212 kraťas. Ale toto rozoberajme na BA diskusii, sme v Košiciach.Idem na skúšku z pomocných vied historických tak mi držte palce.

Sarko
Áno, pozrel som pozornejšie a máš pravdu, ST18 ju má na streche.
Čo sa týka bočných transparentov, na všetkých SU15 máme bočné transparenty naviac aj hneď za druhými dverami. Podľa môjho názoru by sa viac hodilo, aby boli v okne nad 2. a 3. nápravou.