Tak to je ne-, ne-, ne-, neuveriteľné!!! Tá časť, ktorá sa nepomestila, sa natrieskala do spoja L6, ktorý meškal 3 minúty (príchod na SOU dopravné namiesto 18:06, o 18:09) a L5 išla za ňou tiež meškajúca, lebo pred ňou stála ona L6, takže v závese šlo kapacitné KT8 (500) sotva s 20-tkou ľudí...
J
To vieš keď odborári sa starali len o zvýšenie popularity pána Fica, tak to sa potom zabúda na skutočné pripomienky z praxe. Á vlastne, oni už nerobia, len politizujú.