Reply on: Nodes #1405:
A nebude posledné...
Čo nevidieť sa dostavia OC GALÉRIA pri Bielom dome a toto OC tiež bude požadovať vlastnú dopravu, i keď paradoxne, pár metrov od budovy vedie dopravná tepna po Toryskej. Po OC CORVINIUS bude nasledovať asi ešte IKEA. Len nech si rastú, aspoň prinesú pracovné príležitosti a stláčanie cien.
A ani som Potkana nestihol vypravovat :-((
Sarko
Však hovorím o všetkých troch, ale pozmenených linkách, t.j.:
1) električková OPTIMA - Spoločenský pavilón - DPMK
2) električková OPTIMA - Tr. SNP - NMMM
3) autobusová OPTIMA - Popradská - Ipeľská - Tr. SNP - Popradská - OPTIMA