A ked postavili Metro, mali k nemu postavit metro. To by sa mi chodilo domov, ked som pol roka byval na Sofijskej
ale do nasej fakultnej nemocnice vyuzivam MHD, bo take vymozenosti ako Optima bus nemame
zato mam v spicke 16 autobusov do/z Motola za hodinu 
Po dlhej dobe konstantneho oslabovania sa elektrickova doprava posilnila!
Sarko
K tej linke č. 11 by si mohol rozviesť, prečo si proti.
Napadol mi ešte lepší nápad, a to, aby každý vodič bol povinný po nastúpení cestujúcich na zastávke "Luník IX, sídlisko" skontrolovať ich cestovné doklady. Vodič vie, aký kód do znehodnocovača zadáva, takže to dokáže pomerne rýchlo prejsť a ďalej sa už pokračuje normálne.
Napadlo mi to v tej súvislosti, že som už niekoľko krát zažil istého vodiča električky, ktorý po nastúpení podozrivých cestujúcich zamkol kabínu vodiča a napr. pri Družbe prekontroloval celú súpravu. Trvalo mu to do minúty a všetci, ktorí nemali cestovné doklady, boli z vozidla vykázaní.