Zaujal ma Optimácky CP. Konečnú zastávku majú označenú ako "OC Optima - Veľká veža". To ako na to prišli? To si len tak menia názvy zastávok? Lebo SOU dopravné prekrstili na Moldavskú a podľa CP dokonca vraj smerom k Optime zastavujú aj pri Baumaxe! Zaujímavé....
Ale všera ma potešilo, že L15 hlásila zastávky a prvý raz som počul hlásiť
Juh - OC Optima, vstup a
Juh - OC Optima, konečná.
Ale všera ma potešilo, že L15 hlásila zastávky a prvý raz som počul hlásiť
Juh - OC Optima, vstup a
Juh - OC Optima, konečná.
Podľa spomínaného návrhu by už do Šace nejazdila.
Dopravák
priemerný plat vedenia vrátane majstrov, vedúcich odborov, to znamená cca 42 ľudí - okolo 25-30 tisíc Sk