Reply on: Sarko #1089:
cigancata boli na razii. Mali na cucco
Na výhybke, ktorá sa reže po hrote naopak ubudlo závažie na prestavníku a vyzerá ako všetky ostatné prestavníky na R-dráhe, kde sú závažia pravdepodobne šlohnuté.


Ale uznávam, že v Brne sa jazdí divoko, aké predpisy majú, neviem. Ale štýl jazdy sa mi páčil.
. A 1738 je az nechutne ticha. A to nejen zatlumenin ale i klidnejsi jizdou . Oproti 1737 je podle mne aspon o 20-30 procent tissi. Je to hodne znat . Tak sem tise doufal ze by byly dalsi podvozky k porovnani . Ale mam smulu :(( . Ted uz tam asi zadny cely KT8 delat nebudou. POdle vseho maji zakazky jenom na NP clanky.


Co sa tyka tych obmedzeni, aj v pripade, ze by sa opravili trte, myslis, ze vam povolia vyssiu rychlost?
Sarko
No to mi vaša šéfka tvrdí, že pri niektorých obmedzeniach obmedzenie ako také nebolo potrebné, ale že sa pozerala do nejakého predpisu, že v niektorých oblúkoch na tratiach z BKV panelov je údajne konštrukčná rýchlosť do 30 km/h...
Že sa 10 rokov po týchto úsekoch jazdilo a občas aj načierno jazdí aj 50 km rýchlosťou a nikdy sa nič nevykoľajilo, tak to na to nemám slov a vulgárne slová si odpúšťam.