ADD: prestupna tarifa:> Po dnesnom rozhovore s Bc. S. Dutkom, riaditelom .... nebudeme vymenovavat. , doslo aj k jednemu zaveru v , ktorom my bolo povedane ze do roka 2004 ma DP prejst na system prestupnej tarify.


Takže máme sa na čo tešiť.
Sarko
Nemal by si byť taký pesimista. Na tú prestupnú tarifu budú potrebné dva tri, ale roky.