Reply on: Nodes #6445:
Ja by som na Tvojom mieste pokojne napísal. Stačí pritom nevtieravo poukázať na chyby v článku a ponúknuť upresňujúce informácie. Čím viac sa to bude medializovať, tým lepšie pre DPMK ako taký a tým horšie pre konkrétnu(e) osobu(y), ktorá sleduje nekalé ciele.
Ja by som ale čakanie na signál "voľno" do času státia na zastávke nezapočítaval. Nemožno sa spoliehať, že bude vždy svietiť najprv práve signál "stoj".