Reply on: solac3903 #46612:
ja si dovolim tvrdit, ze ani stary RD(aT) nemohol zato, ako nakoniec vypalilo jeho linkove vedenie a v akej podobe je dnes.. ked uz sa ideme takto bavit.. ale stale sa musi najst jedna osoba, na ktoru to vsetko pojde, lebo je jasne, ze bezny cestujuci dovody nevie...