Reply on: samkoh #4622:
V rannej špičke sú spoje MHD preplnené hádam všade, kde nejaká použiteľná MHD existuje. Súbeh 4 a 133 by bol akurát rovnaké vyhadzovanie peňazí ako svojho času 97. Pretože drvivá väčšina ľudí keď si má vybrať medzi cca. 12 minútami v plnej električke vs. 30 minút v prázdnom autobuse si vyberie tú električku.
upravovač fotiek