Reply on: Petto #4133:
Chapem a rezpektujem nozory inych, ale preco mi to nepovedat hned? Co by si chcel aby som upravil/zmenil/odstranil? Lebo kludne ak je nejaka nevyhoda/vada, mozem ju odstranit alebo upravit. A to plati pre vsetkych, komu sa moj model nepaci.Napiste vsetko co by ste chceli zmenili/odsranili.

3700-3710 co uz bolo dost narocne na skladovanie. Co si pamatam mal som este vozidla 6610,6701,2622,3520,1218,2403 reklamny, potom Ik412.
zakaznik